Hemen Ara Biz Sizi Arayalım
izmir reklam ajansı - İzmir Reklam Ajansı, İzmir Büyüme Ajansı, Sosyal Medya Ajansı, Dijital Pazarlama, Eticaret
Ceren Mumcu Sosyal Medya Uzmanı / 28-03-2022 12:35 (2 yıl önce)

"Üzgünüz İsteğinizle İlgili Bir sorun Oluştu!" Hatası

“Üzgünüz Ancak Bir Sorun Oluştu” hatası nedir ve neden olur? 

 

Instagram gibi milyonlarca kullanıcıya sahip sosyal medya platformlarında sıklıkla karşılaşan bir başlıktır. Bu hata kendiliğinden düzeltildiği gibi bazı durumlarda birtakım yönergelerle hareket ederek gidermeniz gereken bir sorun da olabilmektedir. 

 

Bu yazımızda sizler için bu sorunu en pratik ve kolay bir şekilde nasıl giderilebileceğini sizlere anlatacağız. 

 

Günlük hayatta zamanımızın büyük bir kısmını harcadığımız Instagram’da gezinirken bir video ya da fotoğraf yüklemek istediğinizde bu sorun ile karşılaşabilirsiniz. Instagram da bu kadar çoklu kullanıcının kolay kullanımı için dağıtılmış sunucu biçimini kullanmaktadır. eğer ki bu hata ile karşılaşırsanız bu hata bulunduğunuz lokasyona bağlı olarak gerçekleşmektedir. Yani bu hata sadece siz görünebilir veya bir başkasında gözükmeyebilir.  bu yüzden öncelikle bu hatanın internet sebebiyle gerçekleşmediğinden emin olmanız lazım. Bunun için de telefonunuzda kullandığınız herhangi bir browser üzerinden bir şey aratarak internetinizin olup olmadığını test edebilirsiniz. eğer ki internetinizde bir sorun yoksa Instagram’a farklı bir VPN üzerinden gireyi deneyebilrisiniz. Bir süre sonra VPN’i kapatıp tekrar Instagram’a giriş yaptığınız sorun çözülmüş olacaktır.

 

Tüm bu adımlara rağmen hala Instagram’a giriş yapamıyorsanız yine bir tarayıcı üzerinden instagram.com üzerinden Instgaram’a giriş yaparak hesabınızı dondurun. Birkaç satin ardından Instagram’ın mobil uygulaması üzerinden tekrar giriş yapmayı deneyerek hesabınızdaki sorunu giderebilirsiniz. 

 

Instagram’ınıza ala ulaşamadıysanız ya da sosyal medya yönetiminizi daha profesyonel bir şekilde doğru bir strateji ile yönetmek için Smartmetrics, sizin yanınızda. Dijital medyadaki sorunlarınızın çözümü için İzmir’in reklam ajansı Smartmetrics ile iletişime geçin. 

 

Yorumlar

Hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun

BİZİMLE ÇALIŞ

Hemen bizimle birlikte
mükemmel projeler
oluşturmaya başla!

Proje Başlat Bizimle Çalışmaya Başla