Hemen Ara Biz Sizi Arayalım
- İzmir Reklam Ajansı, İzmir Büyüme Ajansı, Sosyal Medya Ajansı, Dijital Pazarlama, Eticaret
Şule Yüce 05-06-2022 11:03 (24 ay önce)

Sıra Takibi

İzmir reklam ajansı olarak sağladığımız hizmetler dahilinde, anahtar kelimelerin sıralamasını inceleyerek zamanla olan değişimleri size sunuyoruz. Çağın gerekliliklerine uygun şekilde geliştirip yenilediğimiz sıralama bulucu yani sıra takibi aracımız ile keyword sorgulaması limit ve sınır olmadan yapılabilmektedir. Arama motoru üzerindeki sıralamanızı öğrenebilirsiniz. Sıra takibi yapmanın yanı sıra size anahtar kelimelerinizle benzer olan anahtar kelime önerileri sunarak öneriler ile hedef anahtar kelime konusunda genişletme yapabilirsiniz.

Mobil uyumlu olan sıra bulma aracı ile sadece masaüstü bilgisayarda değil; tablet, cep telefonu vb. bütün cihazlardan da giriş yaparak sıra kontrolü yapabilirsiniz. Lokasyon tercihinize göre reklam ajansı izmir, İstanbul, Ankara ve tüm iller için ile özel sıra araması da yapmanıza olanak sağlamaktayız.

Arama Motorlarında Sıra Bulucu Araç

Web sitenizde yer alan anahtar kelimelerin arama motorlarında arama yapıldığı zaman kaıncı sırada yer aldığının kontrolü oldukça önemlidir. SEO çalışmalarımızdan aldığınız verimliliği kontrol edebilmenizi sağlayan sıra takibi aracı sayesinde verimlilik yüzdesini görebilirsiniz. İzmir reklam ajansı müşterilerine sağladığı bu sıra bulma aracı ile çalışmaların gidişatının kontrolüne olanak tanımaktadır.

SEO çalışmaları sonucunda web sitenizin ne kadar olumlu etki aldığının takibini yapmanıza olanak sağlayan sıra takibi hizmeti, anahtar kelime seçimleri konusunda web sitenizi geliştirmenize de yardımcı olmaktadır.  Arama motorları üzerindeki sıralamada bir değişiklik sağlamayan SEO çalışmaları hiçbir işe yaramamaktadır. Profesyonel ve alanında uzman olan deneyimli ekibimiz ile çalışmalar sonucunda arama motorlarındaki sıralamanızı en üst sıralara taşırken bunu takip edebileceğiniz sistemi de size sunmaktayız.

Sıra Takibi İşlevselliği

Sıra takibi yapmak, oldukça kolay bir şekilde gerçekleştirilebilmektedir. Reklam ajansı İzmir bu konuda sizlere sağladığı pratik ve hızlı sonuç veren sıra takibi hizmeti ile hızlı bir şekilde sıra takibini yapabilmenizi sağlamaktadır.

Sıra bulucu aracın işleyişi ise şu şekildedir:

  • Masaüstü bilgisayar, cep telefonu, tablet vb. herhangi bir internet bağlantısı olan cihazdan özel sonuç analizi alınabilmektedir.
  • İl ve bölgesel seçim gibi kısıtlamalardan faydalanarak dilediğiniz alanda sonuçları görebileceğiniz gibi tüm Türkiye bazındaki genel sonuçları da değerlendirebilirsiniz.
  • Herhangi bir ücrete tabii olmadan ve sınırlama, günlük limit gibi kısıtlamalara maruz kalmadan sorgulama yapabilirsiniz.
  • İzmir reklam ajansı olarak sizlere sunduğumuz bu araçtan tamamen organik arama motoru listesine dayanan sonuçlar sunulmaktadır.

Sıra Bulucu Nasıl Çalışır?

En sık kullanılan araçlardan biri olan sıra takip aracı, güncel kalmanıza yardımcı olmaktadır. Sonuçları değerlendirerek yeni anahtar kelime seçimleri gibi geliştirici seçimler yapmanıza yardımcı olmaktadır. Sürekli gelişime ve yeniliğe açık olan SEO hizmetleri sektöründe bu şekilde güncel kalarak yakından takip etmek, sizlere ve markanıza web üzerinde artı değer katmaktadır.

Herhangi bir indirme, veri yükleme, araç eklentisi kurma gibi bir durum gerektirmeyecek şekilde İzmir reklam ajansı olarak sizlere sunduğumuz hizmet; anlaşılır, kolay uygulanır ve hızlı sonuç verir şekilde tasarlanıp geliştirilmiştir.

Yapmanız gerekenler oldukça pratik adımlardan oluşmaktadır. Öncelikle izleme listesi seçeneğinin olduğu bölgeye anahtar kelimeleri eklemeniz gerekmektedir. Sonrasında veriler reklam ajansı izmir tarafından sizlere sunularak aylık raporlama vb. şekillerde sizlere verilmektedir. Sonuçların ile, konuma, bölgeye göre filtrelenebilmesi gibi hizmetleri de sizlerin tercihine sunduğumuz araç üzerinde en önemli olan anahtar kelimelerinize odaklanabilmeniz de sağlanmaktadır. Dilediğiniz sayıda anahtar kelimenin takibini yapmanız mümkündür. Arama motorları konusunda da Google, Bing gibi başlıca arama motorlarının sonuçlarını elde etmenizi sağlamaktayız.

Profesyonel Sıra Takibi Hizmeti

SEO çalışmalarını yürüten ve bu çalışmalardan faydalanan herkes için; anahtar kelimeler en önemli olan temel öğeyi oluşturmaktadır. SEO hizmetlerinin temeli olan anahtar kelimelerin mhem doğru seçilmesinin hem de sıralama konusunda markaya yardım ediyor olmasının öneminin Reklam ajansı izmir olarak farkındayız. Bu amaçla sunduğumuz SEO hizmetlerinde anahtar kelimelerinizin en iyi optimizasyona sahip olmasını sağlamaktayız. Üst sıralarda liste alan anahtar kelimelerin, sürekli gelişen ve değişen dijital dünya şartlarına uyumlu kalabilmesi ve bunun tarafınızca kolaylıkla kontrol edebilmesi için sıra takibi hizmetini sunmaktayız. Bu araçtan faydalanarak kritik düzeyde önem taşıyan anahtar kelimelerinizin takibini zorlanmadan yapabilirsiniz.  

Anahtar kelime sıra takibi aracını kullanarak anahtar kelimenizin ya da kelimelerinizin takibini yapmak, strarteik olarak başarılı bir şekilde ilerlemenize yardımcı olmaktadır. Yapılan gözlemler sonucunda iyileştirme ve geliştirme çalışmalarımız ile sizlere yardımcı olmamız kolaylaşmaktadır.

Yorumlar

Hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun

BİZİMLE ÇALIŞ

Hemen bizimle birlikte
mükemmel projeler
oluşturmaya başla!

Proje Başlat Bizimle Çalışmaya Başla