Hemen Ara Biz Sizi Arayalım
- İzmir Reklam Ajansı, İzmir Büyüme Ajansı, Sosyal Medya Ajansı, Dijital Pazarlama, Eticaret
Şule Yüce 31-05-2022 01:25 (23 ay önce)

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

 

SEO; metinler ya da içeriklerde yer alan kelimelerin web üzerinde etkisini göz önünde bulundurarak trafik akışını ve site ziyaretlerini arttırmak, aynı zamanda sitenin fark edilebilirliğini yükseltmek amacıyla yapılan kelime optimizasyonudur. İzmir reklam ajansı olarak ürün ve hizmetlerinizin en önemli reklam sahası olan web üzerinde arama motorları için uygun bir yapı oluşturarak bu hizmetten faydalanmanızı sağlamaktayız.

Arama motoru optimizasyonu ile; arama motorlarında daha iyi bir sıra elde etmenizi sağlamaktayız. Sıralamadaki iyileştirmenin yanı sıra web sitenize daha fazla sayıda ziyaretçinin gelmesini sağlamak amacı ile web sitenizin tasarımı, içeriklerin kalitesi ve içerik üretiminde tercih edilen strateji, içerik üretim aşaması da SEO hizmeti kapsamında firmanız için gerçekleştirdiğimiz çalışmalar arasında yer almaktadır.

Belirli algoritmik düzenlere tabi tutularak ve uygun sıralama ile kullanıcılar tarafından web üzerinde yapılan sorgulama durumunda verileri sunan arama motorlarında kullanıcılara en iyi cevabı sunmak amaçlanmaktadır. En iyi öneriler içerisinde firma web sitenizin bulunması sayesinde aynı sektörde yer alan rakiplerinizden daha fazla ilgi çeken bir web sitesine sahip olmanız için reklam ajansı İzmir bölgesi ve tüm Türkiye kapsamında hizmet vermektedir.

Profesyonel SEO Hizmeti

SEO hizmeti doğrultusunda firmaya ait web sitesinin arama motorunun algoritmik seçim sürecinde öne çıkması sağlanmaktadır. Algoritmalarını sürekli geliştirerek değiştiren arama motorlarına uyum için bu konularda profesyonel bir şekilde bilgiye sahip olan İzmir reklam ajansı, tüm süreçlerde web sitenizi destekleyici çalışmalar yürütmektedir.

SEO Adımları

  1. Teknik SEO Hizmeti
  2. Sayfa içi SEO Hizmeti
  3. Sayfa dışı SEO Hizmeti

Teknik SEO kapsamında; web sitesinde ait kodlamanın standarda uyarlanması, tasarım sürecinde SEO prensiplerinin ön planda tutulması, standart işaretleme yöntemleri, hız optimizasyonu, duyarlı sürümler için özel tasarım işlemleri gerçekleştirilmektedir.

Sayfa içi SEO; önemli olan keywordların belirlenerek rekabet ortamında bulunulan diğer firmaların analizlerinin, içerik oluşturulmasında izlenilen yolun, içerik üretiminin, kategorizasyon sürecinin ve iç bağlantıların tümünü kapsayan kapsamlı bir hizmet sürecidir. İçerikler SEO için oldukça önemli bir parametredir.

Sayfa dışı SEO; teknik yönden uygunluğu olan ve önemli içeriklerin üretilmesi ile arama motorlarında önerilen sonuçlarda üst sıralarda yer almak mümkün olabilmektedir. Fakat web sitesinde bu durumun sürekliliğinin sağlanması için olması gereken harici dış bağlantıların üretilmesi de sayfa dışı SEO çalışmaları ile gerçekleştirilmektedir.

SEO Çalışmalarının Sağladığı Avantajlar

Profesyonel SEO çalışmalarını yürüttüğümüz Reklam ajansı izmir çevresinde ve Türkiye içerisinde firmalara avantaj sağlamaları için yardımcı olmaktayız. Arama motoru optimizasyonu ile web sitenizin sayfa sıralamasının 1 ya da daha çok keyword ile desteklenmesi sonucunda sağlanan akış trafiği arttırılmaktadır. Arama motoru sonuçlarının listelendiği alanda daha iyi sıralamaya sahip olmak, trafik hızını arttırmak ve markanın fark edilmesini sağlayarak potansiyel müşterilere ulaşmak için web sitenizdeki SEO çalışmaları ile iyileştirilecektir. Potansiyel müşterileri çekmek için en pratik ve kesin sonuç veren çalışmalar; SEO çalışmaları olmaktadır.

SEO çalışmaları sayesinde reklam masraflarından tasarruf etmeniz sağlanmaktadır. Müşterilerin satın alma ve ilgi alışkanlıkları göz önünde bulundurularak verilen hizmet ile en doğru ve en uygun pazarlama stratejisi sunulmaktadır. Reklama ayrılan bütçenin daha aktif ve verimli şekilde kullanılması SEO hizmetlerimiz ile sağlanmaktadır.

SEO çalışmaları yürüttüğümüz İzmir reklam ajansı olarak markanızın bilinilirliğini ve görünürlüğünü arttırmayı hedefliyoruz. Markanızın görüntülendiği web araçları ve görüntülenme kalitesi ile bilinilirlik ve güvenilirlik düzeyi doğru orantılı olarak değişmektedir. Uzun vadede olumlu sonuçlar getiren SEO çalışmaları ile daha az bir maliyet ile daha fazla verim elde etmeniz mümkündür.

Markanın kalite puanını yükseltmesi ve prestijin artması için SEO hizmetleri reklam alanında önemli bir alan teşkil etmektedir. Potansiyel müşteriler ve müşteriler markanın arama motorlarında ilk sıralarda çıkması ile markanıza daha fazla güven duymaktadırlar.

Profesyonel SEO Yöntemleri

Beyaz şapka SEO; müşteri memnuniyetini önemseyen ve arama motorlarının sonuçlarında tüm süreçlere uyulması olarak adlandırılmaktadır.

Siyah şapka SEO; arama motorlarında olan zayıf ve dolandırıcı kaynaklı tekniklerden faydalanarak çalışmaların gerçekleştirilmesidir.

Organik SEO; siyah şapka SEO hizmeti; web trafiğini anlık olarak arttırmakta fakat kısa süre sonra web siteye cezai yaptırımların gelmesine neden olabilen bir süreç olabilmektedir. Hatta sitenin veri tabanlarından tamamen kaldırılmasına kadar ilerleyen bir süreç olabilmektedir.

Yorumlar

Hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun

BİZİMLE ÇALIŞ

Hemen bizimle birlikte
mükemmel projeler
oluşturmaya başla!

Proje Başlat Bizimle Çalışmaya Başla