Hemen Ara Biz Sizi Arayalım
İzmir Reklam Ajansı - İzmir Reklam Ajansı, İzmir Büyüme Ajansı, Sosyal Medya Ajansı, Dijital Pazarlama, Eticaret
Metin Can Taşköprü Seo Intern / 23-05-2022 16:53 (2 yıl önce)

İzmir Reklam Ajansı

 

İzmir reklam ajansı SmartMetrics olarak, diğer reklam ajanslarına göre sunmuş olduğumuz hizmetler fiyatlar ile doğru orantılı olmaktadır. Ajansların ve müşterilerin farklı vizyonları olabilir. SmartMetrics olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinleyen ve iş hakkında bilgi alarak çalışma stratejisi oluşturan özel uzmanlarımız ile müşteri memnuniyetine önem vermekteyiz. İşinizi büyütmenize yardımcı olmak için web mühendislerimiz, analistlerimiz, pazarlama ve SEO uzmanlarımızdan oluşan ekibimiz her zaman hizmetinizdedir. Bu ekibimiz ile daha hızlı ve iyi geri dönüş sağlayan web sitelerine, potansiyel müşterilere, daha doğru izlemeye, kapsamlı raporlara ve yüksek kaliteli ve organik müşterilere ulaşabilirsiniz.

Google Analytics 4 servisleri, web tasarımı, SEO uyumlu içerik hizmeti ve pazarlama hizmetleri ile Smartmetrics olarak diğer ajans ve şirketlerden sıyrılarak alanında en başarılı firmalardan biri olmayı başardık ve bu başarımızı korumak için çalışmaktayız.

İzmir Reklam Ajansı Hizmetleri

İzmir reklam ajansı SmartMetrics olarak pek çok alanda uzman ekiplerimizle hizmet vermekteyiz. Özellikle Google Analytics 4’ün çalışma mekaniğini pazarlamacıların daha fazla bilgiye erişmesini ve yatırım getirilerini arttırmak için kullanmaktayız. Bu bilgiler verimli bir şekilde hareket edilmesine olanak tanıyan tahmine dayalı pazarlama özelliklerine eşlik eder. SmartMetrics olarak sunulan çeşitli Google Analytics 4 hizmetlerimiz şunlardır:

 • Google Analytics 4 denetimi
 • Danışmanlık, eğitim ve destek
 • Gelişmiş Google Etiket Yöneticisi uygulaması
 • Analitik stratejisi ve veri toplama planlaması
 • Dönüşüm odaklı analiz kurulumu
 • Tam analiz uygulaması
 • Veri bilimi ve tahmine dayalı analitik
 • Google Analytics 4 özel raporlama
 • Veri temizleme ve yönetişim
 • Özel gösterge tabloları ve raporlama

GA4 hizmetlerinde olduğu gibi İzmir reklam ajansı SmartMetrics marketing alanında sunduğumuz strateji şu şekildedir:

 • Müşterilerimizin ne yaptığı, işletmelerinin nasıl çalıştığını anlamak çok önemlidir. Sektördeki rakiplerin neler yaptığına bir göz atarak müşteriler için iyi olanı alıyor ve kötü olanı uygulamaya koymuyoruz.
 • Reklamları, ürünleri veya hizmetleri tam olarak aradıkları anda doğru kişilere ulaştırmak gerekiyor. Bu nedenle SEO uzmanlarımız reklamları yayınlamak adına en çok kullanılan terimleri vurgulamak için oldukça ayrıntılı anahtar kelime araştırması yapmaktadırlar.
 • Başarılı bir Google Ads hesabının temeli, yüksek kaliteli bir hesap yapısıdır. Bu nedenle kampanyaları, reklam gruplarını, anahtar kelimeleri ve reklamları önceden planlamaktayız. Ana hedeflerimizden biri de kampanyalarını daha yüksek seviyelere çıkarmaktır. Bu nedenle geleceği önceden düşünmekteyiz.
 • Web sitesine trafik çekmek ve tıklanma sağlamak için web sitesi Google arama motorunda üst sıralara çıkmalıdır. SmartMetrics uzmanlarımız, marka imajıyla uyumlu ve ürünleri teslim edeceğinden emin olunmasını sağlayan dikkat çekici reklam taktikleri oluşturmaktadır.
 • Hangi kampanyaların markanın daha çok aranmasını sağladığını ve satış yaptırdığını vurgulamak için analizler gerçekleştirmek oldukça önemlidir. Uzmanlarımız arama, form gönderme, gelişmiş e-ticaret ve diğer önemli panel takibini yapmaktadırlar. Bu, aramaların kalitesi hakkında gerçek bir fikir edinebileceğimiz ve hangi kampanyaların sizin için en kaliteli dönüşümleri sağladığını anlayabilmek adına önemli bir adımdır.
 • Google Ads hesabınızın performansını artırmak ve ölçeklendirmek için onları ileriye taşımaya ve yeni stratejiler geliştirmeye devam etmek çok önemlidir. Bu nedenle ekibimiz dur durak bilmeden çalışmaktadır.
 • Her müşteri kampanya ve markası ile ilgili yapılan reklam çalışmalarında neler olduğunu bilmek isteyecektir. Bu nedenle ayrıntılı fakat anlaşılması kolay bir rapor hazırlamaktayız. Dahası, raporları sizinle birlikte ortak bir toplantıda gözden geçirerek gelecek stratejilere karar vermekteyiz. Bu toplantılar sırasında işletmeniz hakkında bir fikir edinmemiz için oldukça yardımcı olmaktadır. İşinizi ne kadar iyi anlarsak, o kadar fazla değer katabiliriz.

İzmir Reklam Ajansı ile Pazarlama

İzmir reklam ajansı SmartMetrics olarak markanızı en az sizin kadar önemsiyoruz. Bu nedenle yaptığımız ayrıntılı analizler ve oluşturduğumuz raporlar sonucunda ortay paydada buluşup markanın geleceğine karar veriyoruz. Yapılan kampanyalar, pazarlama çalışmaları ve analizler doğrultunuzda markanız ve müşterileriniz için en ilgi çekici reklamları hazırlıyoruz.

Kuruluşundan bu yana pazarlama ve dijital pazarlama alanında yaşanan her türlü gelişmeyi takip ediyor ve bu gelişmeler doğrultusunda sektördeki faaliyetlerimize şekil veriyoruz. Sunmuş olduğumuz fiyatlarla uzaman ekibimizin gözetiminde yapılan çalışmalarımızda amacınızı anlamaya yönelik toplantılar gerçekleştiriyoruz. Markanız ve markanızın geleceğine önem vermekle kalmayıp detaylı görüşmelerle pazarlama stratejisi tasarlıyoruz. SEO uzmanlarımız ile web site servislerimiz birleşince markanızın Google arama motorlarında en üstlerde çıkmaması için hiçbir neden kalmıyor.

Doğru pazarlama ve strateji markalar için hayati önem taşıdığından kaygılarınızı anlıyor ve sizi en doğru şekilde yönlendirmek için araştırmalar yapıyoruz. Sizin için en doğrusunu seçerken sizin de fikirlerinizi almaktan kaçınmıyoruz. SmartMetrics hizmetlerinden faydalanmak için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Yorumlar

Hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun

BİZİMLE ÇALIŞ

Hemen bizimle birlikte
mükemmel projeler
oluşturmaya başla!

Proje Başlat Bizimle Çalışmaya Başla