Hemen Ara Biz Sizi Arayalım
- İzmir Reklam Ajansı, İzmir Büyüme Ajansı, Sosyal Medya Ajansı, Dijital Pazarlama, Eticaret
Şule Yüce 03-06-2022 13:34 (23 ay önce)

Aylık Raporlama

Aylık Raporlama

İzmir reklam ajansı, önemli verilere odaklanmanızı sağlayacak gelişmiş ve ayrıntılı raporlama sistemi ile sürekli yanınızda olmakta ve size bilgi vermektedir. Sonuçların değerlendirilebilmesi, geliştirmelerin yapılabilmesi ve olumlu etkilerin görülmesi için şart olan raporlama hizmeti ile ekip ve müşterilerle kolaylıkla bilgi verebilmeniz sağlanmaktadır. Gerekli filtreleme ve özelleştirmeler ile oluşturulan aylık raporlama hizmeti ile önemli olan verilere odaklanarak gereksiz bilgilerden arınmış net ve açık bir rapor vermekteyiz.

Raporlama sırasında neyin önemli olduğunun ayırt edilerek o noktalara odaklı bir çalışma gerçekleştirmek oldukça önemlidir. Raporlama konusunda yılların deneyimi ile çalışan ekibimiz aylık raporlamalarınızı en net ve anlaşılır şekilde hazırlarken önemli olan tüm noktaları yeterli düzeyde açıklayarak sizlere net ve açık bilgileri sağlamaktadır. İhtiyaç duyulan diğer araçlar ile entegre edilen ve bir sonraki adımlarınızı netleştirmeye yardımcı olan raporlar ile markanızı sürekli yakından takip etme olanağını sizlere sunmaktayız.

Profesyonel Raporlama Hizmeti

Özelleştirilmiş rapor hizmeti ile reklam ajansı izmir ihtiyacınız olan tüm bilgileri sizlere kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir dizayn ile sunmaktadır. Aylık raporlamalarınız oluşturulurken veri analizinizi kolaylaştıracak dizayn ön planda tutulur.  Herhangi bir veriyi ararken uzun zaman harcamanıza gerek kalmayacak şekilde anlaşılır ve açık raporlama sistemimiz ile ihtiyacınız olan bilgiyi hemen bulmanız mümkün kılınmaktadır.

Markanız için büyük önem taşıyan web sitelerinizde yapılan SEO çalışmaları, kuşkusuz büyük öneme sahip çalışmalardır. Arama motoru optimizasyonu olan SEO çalışmaları ile markanızın fark edilmesi kolaylaşır, güvenilirliği arttırılır, bilinirlik düzeyi yükseltilir ve prestij kazanma konusunda olumlu etkiler görülür. Bu bağlamda değerlendirildiğinde büyük öneme sahip SEO çalışmalarınızın sonuçlarını görmek ve değerlendirmek de SEO süreci kadar önemli olan bir süreç olmaktadır. Yapılan çalışmaların ve sonuçlarının denetimi raporlamalar sayesinde yapılabilmektedir.

Aylık Raporlamanın Önemi

Pek çok farklı şekilde yapılabilen SEO hizmeti sonucunda genelde temel başlıklar üzerinden bir ilerleme görülmektedir. Web sitenizin amacı, hedefi, ürün ağı doğrultusunda içeriklerinin orijinal olması, gerçek kişilerce tasarlanıp dizayn edildiğinin düşünülmesi ve pratik olması gibi çoğu özellik web siteleri için önem taşımaktadır. Arama motorlarının sonuçları değerlendirilirken sitenin sıralaması ve bu sırayı ne kadar muhafaza edebildiği gibi kıstaslar da bulunmaktadır.

SEO çalışmalarının ardından site trafiğinin akış hızı, ziyaret sayısı, kullanıcıların ne kadar süre ile hangi sayfada kaldığı, hangi sayfaların yetersiz kaldığı, zaman geçirilme süreleri ve form geri gönderme işlemlerinin başarısı gibi pek çok parametre reklam ajansı izmir ekibince değerlendirilmektedir. Tüm bunları inceledikten sonra bir analiz yapmak ve bunu sonuçlandırmak, profesyonelce yapılması gereken titiz bir iştir. Bunun farkında olan deneyimli ekibimiz büyük bir ustalık ve titizlik ile size raporları hazırlayıp sunmaktadırlar.

Titizlikle ilerletilen analiz yapma ve rapor oluşturma sürecinde, markanız için önemli olan tüm verileri göz önünde bulundurarak size en çok faydası olacak olan bilgileri titizlikle ayırmakta ve açık, anlaşılır, doğal bir şekilde sizlere sunmaktayız. SEO çalışmalarının ardından sitede gelişen ve değişen her şeyi en ince ayrıntısına kadar inceleyerek geliştirici olarak neler yapılabileceğini analiz ediyoruz.

Aylık Raporlar ile Marka Büyümesi

İzmir reklam ajansı olarak sizlere verdiğimiz ayrıntılı ve açık rapor hizmetleri, tamamen gelişiminize destek olacak raporlardan oluşmaktadır. Eksikliklerin ve olumsuzlukların görülüp değerlendirmeye alınmasından gelişime açık konuların değerlendirilmesine kadar pek çok konuda markanıza destek olmayı amaç edinerek çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz.

Sektörde uzun yıllardır var olmanın verdiği üst düzey deneyim ölçütlerimiz ile İzmir reklam ajansı mükemmel raporlamaları sizlere sunuyoruz. İhtiyaç duyulabilecek her şeyi içeren raporlarınız ile; çalışmaları yakından takip etmeniz sağlanmaktadır. Analiz sonuçlarının görülüp değerlendirilmesine ve yol haritanızın oluşturulmasına ya da değiştirilmesine olanak sağlayan raporlarınız ile markanızı ileriye taşımanıza yardımcı oluyoruz. Önemli verilere odaklı çalışmalar ile aylık raporlamalarda önemli olanların gözden kaçırılması gibi ihtimaller ortadan kaldırılmaktadır.

Önemli verilere eğilinilen aylık raporlamalarınızda genel bakış adı altında site trafiği, Pazar kaynakları, ziyaretçilerin ilgi alanları gibi konular göz önüne serilir. Bütünsel pazarlama verilerinin her biri değerlendirilir. Sonrasında arama trafiği gibi daha teknik konular değerlendirilmeye alınarak markanızı geliştirmeye yardımcı olacak olan her türlü bilgi ve analiz sizlere İzmir reklam ajansı uzman kadrosu tarafından sunulur.

Yorumlar

Hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun

BİZİMLE ÇALIŞ

Hemen bizimle birlikte
mükemmel projeler
oluşturmaya başla!

Proje Başlat Bizimle Çalışmaya Başla