Hemen Ara Biz Sizi Arayalım
- İzmir Reklam Ajansı, İzmir Büyüme Ajansı, Sosyal Medya Ajansı, Dijital Pazarlama, Eticaret
Şule Yüce 31-05-2022 01:29 (23 ay önce)

ADS – Google Ads

ADS – Google Ads

Alanında yetkili, yaptığı işi ciddiye alan İzmir reklam ajansı bünyesinde yer alan profesyonel kadromuz ile Google ADS konusunda ihtiyaç duyduğunuz tüm çalışmaları gerçekleştirmekteyiz. Stratejik planlamalarımız doğrultusunda sunulan hizmete yenilikçi ve yaratıcı çözümler getirmekte, 0 müşteri memnuniyeti prensibi ile ihtiyaç duyulan kaynakları en verimli şekilde kullanmaktayız. Google ADS ile ürününüzü öne çıkarmanın yanında gelir boyutunuzu da arttırarak planlı adımlar atmaktayız.

Reklam ajansı İzmir ve çevresinin yanı sıra tüm bölgelerde ele aldığımız Google ADS çözümlerinde ayrılan bütçenin tamamen firma yararına olmasını amaç edinerek çalışmaktayız.

Google ADS Sürecinin İşleyişi

Bir Google ADS sürecine başladığımız andan itibaren en doğru planlamayı işin başından oluşturarak adım adım ilerlemekteyiz. Öncelikli olarak kurulum sürecini ele alarak hesaplarda bulunan geçmişe ait olan verilerin mevcut veriler ile bütünleştirilmesini ve en yüksek düzeyde verim alınabilecek ayarlamaların yapılmasını sağlamaktayız.

İzmir reklam ajansı olarak kurulum sonrasındaki süreçte bir değerlendirme aşamasını oluşturmaktayız. Mevcut değerlendirme çalışmaları kapsamında en yüksek verimin sağlanacağı planları oluşturuyoruz. Verilerin tüm analizlerini gerçekleştirerek yorumlamaları raporluyoruz. Optimizasyon için hazır hale gelen veri bilgileriniz için gerekli güvenlik önlemlerini alarak işlemlere başlıyoruz.

Google ADS ile Elde Edilen Avantajlar

Uzman ekibimiz Google ADS için sunduğumuz kampanyalar ve paket seçenekleri kapsamında birbirinden farklı platformlarda kullanıcıların alışkanlıklarını ve ilgi alanlarını baz alarak uygun motifler ile entegrasyon sürecini yönetmektedir. Sürdürülebilirlik ve tamamlayıcılık ilkelerini temel alarak yapılan çalışmalarda reklam ajansı İzmir tüm süreçlerde en yüksek düzeyde performansın sağlanmasını ön görmektedir.

Google ADS ile marka bilinirliği, görünürlülük oranı ve tanınma miktarı yükseltilmektedir. Markanın içinde yer aldığı güven ağını en yüksek düzeye çıkartmayı amaçlayarak kullanıcı, müşteri ve potansiyel müşterilerin tamamen güven duymasını sağlayacak güvenilirlik potansiyelini sizlere sunuyoruz. Yükselen güven endeksi ile satın alınma oranının da doğru orantılı olarak artmasını sağlıyoruz.

Marka bilinirliğinin ve güven temellerinin atılması ile satın alınma trafiğini maksimum düzeye çıkararak orada kalmasına destek oluyoruz. Potansiyel müşterilerin marka ile iletişime geçme anlarında davranış ve alışkanlık eylemlerini analiz etme sürecimiz sonucunda sosyal medya platformları, web site gezinme alışkanlıkları ve e-posta trafikleri gibi imkanları kullanarak sonuçlara ulaşılmasını sağlıyor, etkileşimin en yüksek düzeyde tutulmasını hedefliyoruz. Tüm çalışmaları sonuç odaklı olarak gerçekleştiren İzmir reklam ajansı tam kapsamlı ve çevresel bir pazarlama stratejisi ile marka bütünlüğünü koruyor, markanın değer kazanmasını sağlıyoruz.

Neden Google ADS Yönetimi?

Google ADS yönetimi ile birbirinden farklı alanlarda çalışma paketleri ile markanıza destek olmaktayız. Bu kapsamda yapılan Google ADS yönetimi ile sizlere sunduğumuz;

Yani anahtar kelime üretimi, farklı amaçlara uygun kampanya seçenekleri, özel raporlama tekniği, açılış sayfalarında test ve tasarım desteği, PPC optimizasyonu ve geliştirilmesi, reklam oluşturma ve test etme, rakipleri takip ederek analizlerini oluşturma, coğrafi düzeyde değerlendirilen reklam düzeni ve anahtar kelime seçimi gibi hizmetler ile profesyonel pazarlama tekniklerinden yararlanmanızı sağlamaktayız.

İzmir reklam ajansı sosyal medya platformları üzerinden video/görsel reklam trafiğini yüksek düzeyde tutarak çalışmalarını gerçekleştirirken sürekli teklif optimizasyonu gibi geliştirici yenilikleri de sizlere sunmaktadır. Sektör özelinde müşteri potansiyelinin belirlenmesi gibi marka ve sektöre özgü çözümler sunarak size özel çalışmalar yapmaktayız. Analytics sonuç analizleri ile gelişimi ve ilerlemeyi sürekli takip eden planlı çalışmalar sunmaktayız.

Profesyonel Google ADS Hizmet Kapsamı

Google ADS hizmet kapsamında sektörel uzmanlığımız ile reklam ajansı İzmir olarak; farklı türlerde ve farklı büyüklüklerde olan her müşterimiz özelinde projeler sunmaktayız. Finans, sağlık, eğitim, seyahat, medya/sosyal medya gibi birbirinden farklı her sektöre özgü çözümlerimiz ile tam olarak ihtiyaç duyduğunuz hizmet seçeneklerini sizlere sağlamaktayız.

Temel prensibimiz olarak güven duygusunu belirleyen çalışmalarımız ile yıllarca süren müşteri ilişkilerimizi oluşturmuş bulunmaktayız. Güvenilir ve çözüm odaklı teknolojik ortaklığımız ile piyasaya sürülen tüm ürün ve hizmetlerinizi kendi hizmetimiz olarak değerlendirerek en yüksek verimi almanızı hedefliyoruz.

Google ADS hizmetleri sürecinde alışveriş reklamları, yeniden pazarlamaya yönelik reklamlar, Youtube vb. sosyal platform reklamları, uygulamalar üzerinden sunulan Gmail reklamları gibi hizmetler vermekteyiz. Bu reklam seçenekleri ile ürün satışlarının ve tanıtımlarının en yüksek düzeylere ulaşmasını sağlıyoruz. Organik listeleme ile en üstte listelenmenizi sağlarken bütün trafik akışlarının ayrıntılarını alarak analiz ediyor ve çalışmaları sürekli yenileyip geliştirerek maksimum verimi sağlıyoruz. Video reklamların dışına çıkarak marka bilinilirliğinizi arttırırken vermek istediğiniz mesajı dilediğiniz gibi iletmenizi sağlıyoruz. Zengin görsel alan sunarak reklam işinizi teknolojiye uygun yenilikçi bir alan haline getiriyoruz.

Yorumlar

Hiç yorum yapılmamış, ilk yorum yapan siz olun

BİZİMLE ÇALIŞ

Hemen bizimle birlikte
mükemmel projeler
oluşturmaya başla!

Proje Başlat Bizimle Çalışmaya Başla